Skrobaczka do szyb z rękawiczką
8,25 zł 16,65 zł
Oszczędzisz: 50% z ceny
Zawartość koszyka
0 szt. towar
w cenie 0,00 zł

Deska do składania ubrań - mała

niedostępne
16,65 16,65 zł 55,30 zł Oszczędzisz 70% z ceny

Deska do składania ubrań - mała

Składanie czystych koszul jest bardzo wyczerpującym zadaniem oraz żmudnym i nudnym.

Zakończ swoje cierpienie i rozwiąż je za pomocą tej prostej i funkcjonalnej deski do składania ubrań. Może się wydawać, że to zwykły kawałek plastiku z otworami, ale jest to dobrze przemyślany projekt. W ciągu zaledwie czterech kroków nawet największa niezdara starannie złoży koszule.

Kołnierzyki koszul będą tak proste, że z noszenia takiej koszuli miałby radość i wojskowy oficer. Wystarczy koszulę umieścić na desce zagiąć dolną część potem z prawa i lewa i to wszystko! Dzięki swojej genialnej prostocie cały proces składania będzie szybki z perfekcyjnym rezultatem.

Dzięki naszej desce koszula po złożeniu stanie się niewiele większa niż kartka papieru A4. Dzięki jej małym rozmiarom a prostej obsłudze doceni ją student w akademiku, czy stary kawaler.

• Umożliwia bardzo szybkie składanie koszulek i koszul
• Kolor: mix kolorów (wysyłane zgodnie z aktualną dostępnością w magazynie)
• Materiał: plastik
• Wymiary: 48 x 16 x 0,6 cm
Kategórie: Prezenty dla mężczyzn , Prezenty na urodziny , TOTALNA WYPRZEDAŻ MAGAZYNU - rabaty aż 75% , Prezenty 18 - 50 zł

Deska do składania ubrań - mała

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w ramach świadczenia usług. Możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.