Program rabatowy

Program rabatowy Bestprezenty.pl to wspaniałe ceny dla każdego!

Nie musisz się rejestrować, nie musisz się logować, swój rabat uzyskasz automatycznie przy każdym zamówieniu.
To nie wszystko! Niezależnie od tego, ile razy u nas zamówiłeś. Wasze rabaty na przyszłe zakupy ustalacie sobie sami!

Do każdego zakupu otrzymasz rabat na kolejne zakupy zgodnie z wartością aktualnego zamówienia. Dzięki temu masz możliwość już przy pierwszym zakupie uzyskać wysoki rabat, który pozwoli Ci zaoszczędzić przy następnym zamówieniu.

Kupowanie w Bestprezenty.pl teraz opłaca się jeszcze bardziej!

Program rabatowy obowiązuje od 9.11.2012.

Gdzie znajdziesz swój kod? Bezpośrednio na rachunku, który otrzymałeś ze swoim zamówieniem.

Następująca tabelka pokaże, na jak wysoki rabat możesz liczyć.Wartość aktualnego zamówienia Otrzymam kupon rabatowy na Wykorzystać mogę do następnego zamówienia powyżej
50 do 80 zł 2,5 zł 58 zł
80 do 125 zł 5 zł 80 zł
125 do 165 zł 6,5 zł 108 zł
165 do 250 zł 8 zł 125 zł
250 do 300 zł 10 zł 140 zł
300 do 370 zł 12 zł 160 zł
370 do 415 zł 14 zł 160 zł
415 do 500 zł 15 zł 210 zł
500 do 670 zł 17 zł 250 zł
670 do 830 zł 25 zł 330 zł
830 do 1250 zł 33 zł 330 zł
1250 do 1600 zł 50 zł 420 zł
1600 do 2500 zł 50 zł 420 zł
2500 do 3300 zł 125 zł 660 zł
powyżej 3300 zł 170 zł 800 zł

Regulamin Programu rabatowego Bestprezenty.pl

Program rabatowy Bestprezenty.pl (dalej tylko „Program rabatowy“) to program oferujący klientom korzyści na podstawie zakupów dokonanych w sklepie internetowym www.Bestprezenty.pl, prowadzonym przez firmę exclusive essential s.r.o. z siedzibą pod adresem Divadelní 1032/14, 110 00 Praha 1 (dalej tylko „Bestprezenty.pl).

Korzyściami płynącymi z Programu rabatowego są rabaty na kolejne zakupy, które klienci zyskują i mogą wykorzystać na warunkach ustalonych przez kierownika sklepu internetowego Bestprezenty.pl

Do Programu rabatowego zostaje włączony każdy klient sklepu Bestprezenty.pl, który zrealizuje ważne zamówienie za pośrednictwem sklepu internetowego www.Bestprezenty.pl. Do uzyskania korzyści Programu rabatowego nie jest potrzebna rejestracja lub inny sposób zgłaszania się.

Korzyści płynące z Programu rabatowego

a) Do zamówienia o wartości powyżej XX zł klient otrzyma rabat na kolejne zakupy wyrażony w złotych.

b) Klient uzyskuje rabat już przy pierwszym zakupie.

c) Na wartość rabatu klient może bezpośrednio wpłynąć – zależy od wysokości aktualnego zamówienia.

d) Klient otrzyma rabat w postaci kodu rabatowego bezpośrednio na fakturze do zamówienia.

e) Rabat można wykorzystać kiedykolwiek w przeciągu jednego roku od złożenia zamówienia.

f) Kod rabatowy można podarować lub przekazać innej osobie, która może go wykorzystać do swojego zamówienia (przy spełnieniu warunków wykorzystania rabatu). Rabat nie jest więc przypisany do imienia i nazwiska lub adresu e-mail klienta, który go poprzez swój zakup uzyskał.

Regulamin i warunki korzystania z korzyści płynących z Programu rabatowego:

a) Wysokość rabatu zależy od całkowitej wartości towaru w aktualnym zamówieniu, przez co rozumie się zrealizowane zamówienie – towar faktycznie przekazany lub doręczony klientowi.

b) Wysokość rabatu reguluje wyżej podana tabela.

c) Rabat można wykorzystać tylko przy minimalnej wartości zamówienia dla konkretnej wysokości rabatu, jak podaje powyższa tabela.

d) Korzyści uzyskanych w ramach Programu rabatowego nie da się wzajemnie dodać ani połączyć z innym typem kuponów rabatowych. Do każdego zamówienia da się dodać tylko jeden kupon rabatowy (wyjątkiem jest tylko automatyczny rabat w ramach akcji Szczęśliwa godzina).

e) Rabat można wykorzystać wyłącznie poprzez podanie lub wypowiedzenie kodu rabatowego przy zakupie. Jeżeli klient nie zna kodu rabatowego, traci prawo do danego rabatu. W przypadku zgubienia kodu rabatowego nie powstaje prawo do rekompensaty.

f) Kod rabatowy można wykorzystać tylko jeden raz. W razie anulowania całego zamówienia po stronie Bestprezenty.pl klientowi zostanie zaoferowany zastępczy kod rabatowy. Takie samo postepowanie zostanie przeprowadzone w przypadku, gdy po stronie Bestprezenty.pl zostanie anulowana część zamówienia, przez co spadnie pod granicę do wykorzystania danego kuponu.

g) W przypadku, gdy klient odstąpi od umowy zakupu w pełnym zakresie, dojdzie automatycznie do unieważnienia kodu rabatowego podanego na stosownej fakturze bez prawa do rekompensaty.

h) Rabatu nie da się wymienić na finansową równowartość.

Pozostałe ustalenia

a) Bestprezenty.pl nie odpowiada za zgubienie lub zniszczenie faktury z kodem rabatowym i nie ma obowiązku zapewnienia klientowi zastępczej faktury lub kodu rabatowego.

b) Klienci mają obowiązek chronić kod rabatowy przed wykorzystaniem przez osoby trzecie, w takim wypadku Bestprezenty.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w ten sposób.

c) Bestprezenty.pl zastrzega sobie prawo do wykluczenia z Programu rabatowego jakiegokolwiek klienta lub do nieuznania kodu rabatowego w razie dojścia do naruszenia ustalonych zasad Programu rabatowego lub innych, np. zasad etycznych.

d) Bestprezenty.pl zastrzega sobie prawo do zmienienia jednostronnie lub poprawienia kiedykolwiek regulaminu Programu rabatowego. Bestprezenty.pl zastrzega sobie prawo do ukończenia Programu rabatowego, także bez podania przyczyny. Klienci zostaną o zmianach poinformowani za pośrednictwem www.Bestprezenty.pl.

Zostańcie VIP-ami w Bestprezenty.pl!

Wstąpcie do VIP klubu Bestprezenty.pl i ciesz się tyloma korzyściami, iloma tylko zapragnisz. Nasi VIP klienci mają niemal nieograniczone możliwości korzystniejszego kupowania niż pozostali.

Jak wstąpić do VIP klubu?

Prosto! VIP klientem zostaniesz w momencie, gdy zdecydujesz się odbierać newslettery, oferty promocyjne lub Xmagazyn od Bestprezenty.pl. Zgłoś się do odbioru i wszystkie VIP korzyści będa Twoje!

Co VIP klub oferuje swoim członkom?

Jedynie członkowie VIP klubu Bestprezenty.pl mają dostęp do specjalnych promocji i rabatów. Spójrzcie, na co jako VIP klient możesz liczyć. Tylko VIP klienci mogą bowiem liczyć na:

  • hurtowe ceny produktów w ramach ograniczonych ofert promocyjnych tylko dla VIP-ów
  • regularne, ograniczone czasowo oferty korzystniejszej cenowo dostawy lub dostawy gratis
  • specjalne promocje upominkowe do VIP zamówień
  • możliwość zwrotu towaru w wydłużonym, 30-dniowym terminie zamiast ustawowych 14 dni
  • ekspresowy przebieg reklamacji dla VIP-ów
  • pierwszeństwo w informowaniu o nowościach w magazynie i ekskluzywnych cenach
  • dostęp do gorących nowości na rynku prezenty.
  • Xmagazyn z aktualnościami i ciekawostkami wprost do skrzynki e-mail za darmo

Każdy klient to dla nas VIP. Każdy klient może nieograniczenie czerpać korzyści, które zapewnia VIP klub już od swojego pierwszego zamówienia. Wystarczy się zgłosić do odbioru e-mailowych nowości lub Xmagazynu. Gdyby się Ci w VIP klubie nie spodobało, możesz z wszystkich korzyści zrezygnować, wystarczy wylogować się z odbioru nowości.

Dla Bestprezenty.pl ważne jest Twoje zadowolenie. Nie jest istotne, jak często kupujesz ani jak wysokie będą Twoje zamówienia. KAŻDY KLIENT TO DLA NAS VIP.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.