Prezent dnia

Ped Egg

2,90 37,90 ZŁ
Oszczędzisz 92% z ceny

Pisak do zarysowań lakieru


4,40
15,05
Oszczędzisz 71% z ceny

 powrót do spisu        
*) Zdjęcie ma charakter wyłącznie ilustracyjny (informacyjny).

Pisak do zarysowań lakieru

Przyjdź w dzisiejszym zgiełku i pośpiechu czas pełen zatłoczonych parkingach i ulicach na trochę tego oděrce lub zadrapań na samochodzie jest bardzo prosta lub zbyt często zdarza się z własnej winy.
Profesjonalne malowanie i polerowanie powierzchni uszkodzonych części jest bardzo kosztowne i muszą być również na kilka dni bez samochodu.

Proste rozwiązanie, jak pozbyć się drobnych uszkodzeń, bez konieczności dużych inwestycji jest lakier długopis naprawy. Uszkodzone części po prostu zatřít. Specjalne pasą płynu leczyć i skutki promieniowania ultrafioletowego twardnieje i staje się odporny na uszkodzenia wody i prawie taki sam jak pierwotny farby. Ponieważ płyn ten jest bezbarwny, może być stosowane do wszystkich kolorów bez wyjątku, bez uzyskania tego samego koloru.

Praca z piórem jest tak łatwe, jak z każdym innym narzędziem do pisania i każdy może to zrobić. W ciągu kilkudziesięciu minut, tak wiele razy można poprawić walory estetyczne samochodu.

Uwaga: W przypadku uszkodzenia, który przeniknął do podstawowej warstwy ochronnej farby, z wyjątkiem metalu, to pióro nie jest substytutem dla profesjonalnych i naprawy w stanie zapobiec ewentualnemu rozprzestrzenianiu się rdzy.


• Wymiary: 15 × 1,5 cm
• Pojemność: 7,4 ml


Jak teraz zamówię produkt, to kiedy go otrzymam?

Zamów dziś, a towar będzie u Ciebie w domu 26.08.

WideoOceny i recenzje

  • Brak ocen i recenzji

    Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję tego produktu