86,60 112,30 ZŁ
Oszczędzisz 23% z ceny

Pisak do zarysowań lakieru


7,85
15,90
Oszczędzisz 51% z ceny

 powrót do spisu        
*) Zdjęcie ma charakter wyłącznie ilustracyjny (informacyjny).

Pisak do zarysowań lakieru

W dzisiejszych czasach, gdy przestrzeń przepełniona jest wieloma pojazdami nie trudno o uszkodzenia samochodu typu zadrapania na karoserii. Profesjonalne malowanie i polerowanie powierzchni uszkodzonych jest bardzo kosztowne i wiążą się z kilkudniowym rozstaniem z samochodem.

Nasz pisak jest prostym rozwiązaniem, aby pozbyć się drobnych uszkodzeń, bez konieczności dużych inwestycji. Uszkodzoną powierzchnię należy po prostu „natrzeć“. Specjalna substancja naniesiona na powierzchnie twardnieje i staje się odporna na wodę i staje się prawie tak samo odporna jak oryginalny lakier. Ponieważ płyn ten jest bezbarwny, może być stosowany do wszystkich kolorów karoserii bez wyjątku.

Praca z pisakiem jest tak łatwe jak z każdym innym narzędziem do pisania i każdy może nim pracować. W ciągu kilku minut można poprawić walory estetyczne samochodu.

Uwaga: W przypadku uszkodzeń, które przenikną do podstawowej warstwy ochronnej farby, z wyjątkiem metalu, pióro nie jest substytutem profesjonalnej naprawy i nie jest w stanie zapobiec ewentualnemu rozprzestrzenianiu się korozji.


• Wymiary: 15 × 1,5 cm
• Pojemność: 7,4 ml


Jak teraz zamówię produkt, to kiedy go otrzymam?

Zamów dziś, a towar będzie u Ciebie w domu 02.12.

WideoOceny i recenzje

  • Brak ocen i recenzji

    Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję tego produktu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w ramach świadczenia usług. Możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.