Mapa świata do zdrapywania - deluxe
58,40 zł 113,70 zł
Oszczędzisz: 49% z ceny
Zawartość koszyka
0 szt. towar
w cenie 0,00 zł

Pisak do zarysowań lakieru

niedostępne
7,95 7,95 zł 16,10 zł Oszczędzisz 51% z ceny

Pisak do zarysowań lakieru

W dzisiejszych czasach, gdy przestrzeń przepełniona jest wieloma pojazdami nie trudno o uszkodzenia samochodu typu zadrapania na karoserii. Profesjonalne malowanie i polerowanie powierzchni uszkodzonych jest bardzo kosztowne i wiążą się z kilkudniowym rozstaniem z samochodem.

Nasz pisak jest prostym rozwiązaniem, aby pozbyć się drobnych uszkodzeń, bez konieczności dużych inwestycji. Uszkodzoną powierzchnię należy po prostu „natrzeć“. Specjalna substancja naniesiona na powierzchnie twardnieje i staje się odporna na wodę i staje się prawie tak samo odporna jak oryginalny lakier. Ponieważ płyn ten jest bezbarwny, może być stosowany do wszystkich kolorów karoserii bez wyjątku.

Praca z pisakiem jest tak łatwe jak z każdym innym narzędziem do pisania i każdy może nim pracować. W ciągu kilku minut można poprawić walory estetyczne samochodu.

Uwaga: W przypadku uszkodzeń, które przenikną do podstawowej warstwy ochronnej farby, z wyjątkiem metalu, pióro nie jest substytutem profesjonalnej naprawy i nie jest w stanie zapobiec ewentualnemu rozprzestrzenianiu się korozji.


• Wymiary: 15 × 1,5 cm
• Pojemność: 7,4 ml


Do tego produktu nasi klienci kupili także

Świecące wentyle - niebieskie

Świecące wentyle - niebieskie

6,35 zł 38,85 zł
Oszczędzisz: 84% z ceny
koupit W magazynie > 5 szt.
Osłona przeciwko oblodzeniu i słońcu

Osłona przeciwko oblodzeniu i słońcu

25,85 zł 81,15 zł
Oszczędzisz: 68% z ceny
koupit W magazynie > 5 szt.

Kategórie: Najnowocześniejsze prezenty , TOTALNA WYPRZEDAŻ MAGAZYNU - rabaty aż 75%

Pisak do zarysowań lakieru

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.