Lazy Bag - granat
82,05 zł 332,80 zł
Oszczędzisz: 75% z ceny
Zawartość koszyka
0 szt. towar
w cenie 0,00 zł

Dostawa i płatność

Przestłki dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, Poczta Polska.

Ceny dostawy

Przegląd cen dostawy Płatność za pobraniem Płatność z wyprzedzeniem Darmowo przy zamówieniu powyżej
Firma kurierska DPD 13,9 zł 12 zł 150 zł
Poczta Polska 13,9 zł 12 zł 150 złCzas dostawy

Dla każdego produktu w naszym sklepie podajemy czas dostawy. Jeśli potrzebujecie dowiedzieć się, kiedy przesyłka zostanie dostarczona, znajdziecie termin dostawy przy każdym produkcie w tabeli „Jeśli teraz zamówię produkt, kiedy go otrzymam?“.

W magazynie: Jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 14 to postaramy się towar wysłać tego samego dnia i w ciągu od dwóch do trzech dni roboczych zostanie on dostarczony pod wskazany adres

W drodze: Produkt jest w drodze od dostawcy do naszego centralnego magazynu w Pisku w Czechach.Termin dostarczenia towaru do magazynu zawsze umieszczamy w tabeli dostępności, również z przewidywaną datą dostarczenia do klienta.

3–5 dni: Produkt jest dostępny u któregoś z naszych dostawców. Oznacza to iż 3–5 dni roboczych trwa dostarczenie towaru od naszego dostawcy do naszego magazynu, a następnie wysłanie go na Wasz ades.Firma kurierska DPD

Firma kurierska DPD dostarcza paczki w ciągu 2–3 dni roboczych, od momentu ich odebrania z naszego centralnego magazynu w Pisku w Czechach. W dniu wysłania do Was paczki otrzymacie email oraz sms z numerem przesyłki oraz linkiem do strony internetowej firmy kurierskiej, gdzie możecie kontrolować drogę przesyłki.

Jak odbywa się dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską? Kurier przywozi paczkę pod wskazany adres dostawy w dni robocze zwykle pomiędzy godziną 8 a 18, . Jeśli nie zastanie Cię pod danym adresem, towar powróci do naszego magazynu i zamówienie zostanie automatycznie anulowane. Chcielibyśmy zwrócić uwagę na to, że nie jesteśmy w stanie zapewnić dokładnego czasu dostawy.

Prosimy o nie odbieranie widocznie uszkodzonej lub rozpakowanej przesyłki. W takiej sytuacji proszę koniecznie skontaktować się z naszym centrum obsługi klienta pod adresem info@bestprezenty.pl, aby umówić się, jak postępować dalej.

Jeśli w ciągu trzech dni roboczych od otrzymania wiadomości SMS i e-mail o wysłaniu przesyłki nie zostanie ona dostarczona i firma kurierska się z Wami nie skontaktuje, prosimy o kontakt naszym centrum obsługi klienta pod adresem info@bestprezenty.pl

Przegląd cen dostawy Płatność za pobraniem Płatność z wyprzedzeniem Darmowo przy zamówieniu powyżej
Firma kurierska DPD 17,9 zł 12 zł 150 złSposoby płatności

Oferujemy dwa sposoby płatności, ktćre można wybrać po podaniu danych adresowych.

Za Pobraniem: Płatność za pobraniem oznacza, że za przesyłkę zapłacicie gotówką bezpośrednio kurierowi, przy odbiorze paczki.

Płatność z wyprzedzeniem na konto: Jeżeli wybierzecie płatność z wyprzedzeniem na konto, otrzymacie po zrealizowaniu zamówienia dane do dokonania płatności na e-mail. Jako tytuł przelewu koniecznie trzeba wprowadzić numer zamówienia. Po otrzymaniu płatności na nasze konto zamówienie zostanie wysłane. Proszę pamiętać, że nie przyjmujemy płatności przekazem pocztowym. W przypadku, gdy nie otrzymamy przelewu w ciągu pięciu dni roboczych (również w wyniku błędnie wpisanego tytułu płatności), będziemy zmuszeni anulować zamówienie.

Płatność kartą płatniczą/ przez PayPal: Jeżeli chcecie zapłacić przez internet kartą płatniczą lub z konta PayPal, proszę wybrać tę możliwość podczas wybierania sposobu płatności. Następnie potwierdźcie zamówienie i zostaniecie automatycznie przekierowani na stronę płatności.
Aby zapłacić kartą wpisz w lewej części strony numer swojej karty, termin ważności i kod CSC/CVV (ostatnie trzy cyfry podane na odwrocie karty). Następnie potwierdź transakcję, koniecznie wciśnij przycisk powrotu do sprzedawcy i na naszej stronie zostanie potwierdzone ukończenie zamówienia.
Aby zapłacić za pośrednictwem PayPal zaloguj się najpierw na swoje konto PayPal w prawej części strony z interfejsem płatności, skontroluj podane dane i potwierdź płatność. Następnie koniecznie wróć na naszą stronę, gdzie zamówienie zostanie ukończone.

Informujemy, że nasz sklep internetowy posiada polski rachunek bankowy w banku Pekao SA i nasi klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z wykonaniem przelewu. Numer konta zostanie wysłany na e-mail po potwierdzeniu dostępności towarów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w ramach świadczenia usług. Możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.