Lazy Bag - zieleń
83,70 zł 339,55 zł
Oszczędzisz: 75% z ceny
Zawartość koszyka
0 szt. towar
w cenie 0,00 zł

Ochrona danych osobowych

Informacje o klientach są przechowywane zgodnie z obowiązującym prawem w Republice Czeskiej, w szczególności z ustawą o ochronie danych osobowych nr 101/2000 Sb. z późniejszymi dodatkami i przepisami. Kupujący wraz z zawarciem zamówienia zgadza się na przetwarzanie i gromadzenie danych osobowych w bazie danych sprzedawcy po sukcesywnym spełnieniu umowy, aż do momentu pisemnego oświadczenia nie zgadzającego się z tym przetwarzaniem. Kupujący ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, prawo do ich poprawiania, łącznie z innymi ustawowymi prawami do tych danych. Dane osobowe mogą być na pisemne żądanie klientów usunięte z naszej bazy danych. Dane osobowe klientów są w pełni zabezpieczone przed nadużyciami. Dane osobowe klientów dostawca nie przekazuje żadnej dalszej osobie. Wyjątkiem są zewnętrzni dostawcy, którym są dane osobowe klienta przekazywane w niezbędnym minimum w celu dostawy towarów. Indywidualne umowy, po ich zamknięciu są przez kierownika archiwizowane w formie elektronicznej i są dostępne tylko dla kierownika sklepu.


Po dokonaniu wysyłki zakupionego towaru, Sklep w ramach realizacji umowy z Kupującym jest upoważniony przesłać Kupującemu na adres poczty elektronicznej zaproszenie do wypełnienia ankiety w celu zbadania jego opinii o przeprowadzonej transakcji. Kupujący jest uprawniony, jednak nie zobowiązany do jej wypełnienia.

Odbiór emaila z aktualnościami

Wpisując swój adres e-mail zgadzają się Państwo na odbieranie informacji o nowościach i promocjach na bestprezenty.pl. Wysyłanie informacji może być w każdej chwili odwołane, biuletyn zawiera bezpośredni link do wypisania się z tej usługi. Adres e-mail będzie służyć tylko w powyższym celu i nie będzie v żadnym wypadku przekazany trzecim osobom.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w ramach świadczenia usług. Możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.