Mata do jogi - niebieska

154,70 zł 42,85 zł Oszczędzisz 72% z ceny

niedostępne

Opis

Mata do jogi o grubości 4 mm. Mata jest dwuwarstwowa i ma niską wagę. Materiał użyty w macie umożliwia jej łatwe przenoszenie oraz przechowywanie. Mata jest antypoślizgowa dzięki specjalnie zaprojektowanej komórkowej strukturze która jest zarówno na górze i na dole. Materiał jest trwały, elastyczny, wodoodporny i antybakteryjny. EUPROMED jest producentem mat do jogi, która ma swoich klientów na całym świecie. Yogamata ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Szczegółowy opis:

 • Wymiary: 1830 x 610 mm
 • Grubość: 4 mm
 • Górne wytłoczenie: tak, wpisz RM001
 • Wypukłe denko: tak, wpisz W
 • Waga: 0,66 kg
 • Materiał: TPE (termoplastyczny elastomer), ekologiczny iw 100% możliwy do recyklingu

Podkładka EUPROMED dzieki użyciu materiału TPE jest antypoślizgowa, stabilna, nieodkształca się, wodoodporna i wyjątkowo trwała . W produkcji nie stosuje się żadnych klejów. Struktura komórkowa materiału TPE zapewnia doskonałą stabilność kształtu. Właściwości antypoślizgowe są ważne dla bezpiecznych podczas ćwiczeń jogi. Podkład zapewnia komfort i przyczynia się do stabilności w wymagających pozycjach. Podczas ćwiczeń możesz w pełni skoncentrować się na pozycjonowaniu i oddychaniu.

Czym jest joga? Nie ćwiczysz, ale czy myślisz o tym? Joga ma swoje korzenie w starożytnych Indiach i pozwala na połączenie ducha i ciała. Regularne ćwiczenia jogi sprawią, że poczujesz się lepiej zarówno mentalnie, jak i fizycznie. Fizycznie, joga przyczynia się do wzmocnienia ciała, większej elastyczności i lepszej równowagi. Z mentalnego punktu widzenia pomaga rozładować stres i znaleźć spokój i pewność siebie.

Która mata jest dla ciebie najlepsza? Na relaksacyjną joge (jogi, hatha jogi yin, Joganidra lub relaksacyjny) użyjcie podkładów, które pozwalają uniknąć nadmiernego obciążenia kolan, kostek i innych stawów i gwarantują komfort i bezpieczeństwo w odwróconej pozycji (pozycji świec itp). Spełnia te warunki podkładka 5 mm lub 6 mm. Na dynamiczne rodzaje jogi (ashtanga, joga vinyasya lub gorące) wskazane jest, aby użyć cienkich stabilnych mat antypoślizgowych tzn podkładki o grubości 4 mm i 5 mm. Na ćwiczeniach indoorowych można użyć dowolnych mat do jogi, dla ćwiczeć outdoorowych zalecamy użycie dwuwarstwowej joga maty.

Yogamata jest łatwa w utrzymaniu. Aby zdezynfekować i pozbyć się brzydkich zapachów nakłada się wilgotną gąbką lub szmatką kilka kropli olejków eterycznych i wyciera . Czyść matę do jogi tylko wilgotną gąbką.

KORZYŚCI:

 • Materiał TPE
 • właściwości antypoślizgowe
 • komfort
 • stabilny
 • Myjki EUPROMED są przeznaczone do regularnych ćwiczeń. Nadają się również do uprawiania PILATES, AEROBIC i innych aktywności sportowych.

Zawartość opakowania:

 • 1x mata do jogi

Ilustracja wideo:

Magiczne papiloty - extra długie

111,60 zł 51,45 zł

w magazynie
Czyszczący klapek Easy Feet

77,20 zł 44,55 zł

w magazynie
Elegancki atomizer do perfum

41,10 zł 13,60 zł

w magazynie
Pęseta s LED światłem

32,50 zł 13,60 zł

w magazynie
Uchwyt na lakier do paznokci

25,60 zł 13,60 zł

w magazynie
Organizer na kosmetyki - czerwony

68,60 zł 21,50 zł

w magazynie

Najlepiej sprzedające się towary w magazynie

Piłka nożna Air disk

85,80 zł 48,00 zł

w magazynie

Świecąca autostrada

154,55 zł 68,65 zł

w magazynie

Projektor gwiazd

51,40 zł 17,05 zł

w magazynie

Magiczna gąbka - metal

25,60 zł 10,15 zł

w magazynie

Świecący miś

85,80 zł 34,25 zł

w magazynie

Mapa do ścierania - świat Deluxe czarna

126,45 zł 54,15 zł

w magazynie

Mapa do ścierania - Polska

103,00 zł 65,25 zł

w magazynie

Magiczna gąbka

27,35 zł 6,70 zł

w magazynie

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.